Wyposażenie siłowni

Ilość znalezionych towarów: 203

W każdej siłowni musi znaleźć się odpowiedni sprzęt. Zazwyczaj są to maszyny stworzone z myślą o konkretnych ćwiczeniach. Pozwalają one na łatwe zaplanowanie treningu zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Oferujemy szeroki wybór sprzętu do siłowni. To produkty funkcjonalne i wytrzymałe. Skompletowanie odpowiedniego zestawu pozwala na stworzenie wyposażenia siłowni, które trafi w gusta osób zainteresowanych rozwojem wielu mięśni w różnych częściach ciała.

Jakie sprzęty do siłowni oferujemy?

W naszym asortymencie znajdziesz wyposażenie siłowni w wielu odsłonach. Pozwalają one na wykonywanie ćwiczeń oraz bezpieczne przechowywanie akcesoriów, zwłaszcza ciężarów. To m.in. specjalne ławeczki, dostępne także w wersji składanej. Oprócz tego oferujemy:

  • poręcze,
  • prasy na nogi,
  • stojaki na sztangi,
  • wyciągi do ścian i sufitów,
  • stacje na nogi,
  • drążki do pociągania,
  • wyciągi dolne,
  • klatki z asekuracją,
  • klatki crossfitowe,
  • wieże treningowe.

Wyposażenie siłowni to nie tylko maszyny pozwalające na wykonywanie ćwiczeń. Nie można zapominać również o stojakach na różnego rodzaju akcesoria, m.in. hantle czy obciążenie olimpijskie. Oferujemy też szereg elementów wymiennych do maszyn, takich jak np. blachy na stopy do wyciągów czy części blokujące uda podczas ćwiczeń.

Wszystkie sprzęty z naszej oferty cechują się wysoką odpornością na nacisk. Osoby regularnie trenujące często cechują się dużą masą ciała. Z tego powodu nasze sprzęty muszą powstawać z wykorzystaniem wytrzymałych materiałów, które z powodzeniem przetrwają wiele lat intensywnego korzystania. Oprócz tego zadbaliśmy o to, by były to maszyny spójne ze sobą pod względem designu. W nowoczesnych siłowniach ma to ogromne znaczenie. Wpływa bowiem na odbiór całego pomieszczenia przez nowych użytkowników, którzy chętniej kupują karnety na dobrze wyposażoną, estetyczną siłownię.

Maszyny na siłownię

Oferujemy sprzęt na siłownię stworzony z myślą o wzmacnianiu konkretnych partii mięśni. Są to m.in. maszyny na klatkę dla kobiet, a także mięśnie naramienne, triceps, mięśnie dwugłowe uda, plecy, mięśnie grzbietu, mięśnie czworogłowe czy łydki. W każdej siłowni powinno znaleźć się co najmniej kilka urządzeń tego typu. Dzięki temu osoby ćwiczące będą mogły z powodzeniem zaplanować swój trening i zadbać o to, by kompleksowo wzmocnić niemal całe ciało.

Każda maszyna z naszej oferty została stworzona z myślą o wzmacnianiu konkretnych partii mięśni. Na siłowni powinno znaleźć się co najmniej kilka sprzętów tego typu, by osoby ćwiczące mogły wykonać kompletny trening. Nie można zapominać również o stojakach na drobne akcesoria, zwłaszcza wolne ciężary. Zaawansowani miłośnicy siłowni często łączą obie techniki, dlatego warto zapewnić im dostęp również do przedmiotów, które mogą podnosić zgodnie ze swoimi preferencjami i wybraną metodą.

Wysokiej jakości wyposażenie siłowni

Wyposażenie siłowni z naszej oferty zostało stworzone z myślą o osobach wymagających. To produkty, które są przystosowane do długiego okresu eksploatacji. Wszystkie sprzęty utrzymano w podobnym designie. Są to sprzęty pokryte czerwoną skórą, wypełnioną pianką wtórnie spienioną. Pozwalają one na wygodne siedzenie, a także utrzymanie stabilnej pozycji w trakcie ćwiczeń. Powierzchnię maszyn można z łatwością czyścić, co ma ogromne znaczenie na siłowniach, do których każdego dnia uczęszcza wiele osób.

Uchwyty w naszych maszynach wykonano z chromowanego, radełkowatego pręta. Dzięki temu można trzymać je stabilnie, podobnie jak standardowe sztangi.

Wiele maszyn do treningów z naszej oferty można również swobodnie regulować. Użytkownik sam decyduje o położeniu swojego ciała oraz aktualnym obciążeniu. W niektórych sprzętach istnieje m.in. opcja regulowania kąta nachylenia. Znaczenie ma też to, by maszynę można było dostosować do wzrostu danej osoby, a także do długości jej nóg i rąk. Dzięki temu ćwiczenia będą efektywne, a niscy lub bardzo wysocy miłośnicy siłowni nie będą musieli rezygnować z konkretnych aktywności.

pixel