GRYFY ŁAMANE

Ilość znalezionych towarów: 4

Kompleksowo wyposażona siłownia oferuje różnego rodzaju sprzęt i dodatkowe udogodnienia. Takie właśnie są sztangi łamane, które znajdziesz w naszej ofercie. Do wyboru są sztangi łamane pojedynczo i podwójnie. Bez względu jednak na konkretny wybór, możesz mieć pewność, że oferowany przez nas sprzęt to profesjonalny i bezpieczny gryf, który z powodzeniem może być używany na siłowniach komercyjnych, jak i podczas treningów w domu. Zobacz szczegóły dotyczące naszych gryfów łamanych!

Sztanga łamana – sposób na łatwiejszy trening

Sztanga łamana urozmaica trening, ale też znacząco go ułatwia. Jest to przede wszystkim skuteczny sposób na ćwiczenie tricepsów i bicepsów. Dodatkową zaletą sztangi łamanej jest wygoda uchwytu i mniejsze obciążenie nadgarstków. Co więcej, łamanie gryfu pozwala na wykonywanie dodatkowych ćwiczeń, takich jak na przykład wyciskanie francuskie. W ćwiczeniu tym łamana sztanga pozwala na swobodne odchylenie ciężaru poza głowę. Jak więc łatwo się domyślić, gryfy łamane to wyposażenie odpowiednie dla każdej siłowni. Tylko posiadając urozmaicony sprzęt, można wykonywać skuteczne ćwiczenia, które pobudzą mięśnie do wzrostu i poprawią wytrzymałość organizmu. To także gwarancja sukcesu, jeśli chodzi o prowadzenie firmy świadczącej usługi o charakterze sportowym.

Zobacz naszą ofertę i wybierz odpowiednią sztangę łamaną! 

 

Zobacz też:

Obciążenia olimpijskie

Gryfy olimpijskie

Gryf Lekko Łamany

Zwykle osoby rozpoczynające swoją przygodę z siłownią zastanawiają się, jaki rodzaj gryfu wybrać: lekko czy mocno łamany. Przede wszystkim warto podkreślić przewagę gryfów łamanych nad prostymi. Te pierwsze nie obciążają nadgarstków tak mocno, jak wspomniany drugi rodzaj gryfu. Ma to znaczenie zarówno dla początkujących, jak i dla osób, które się przetrenowały lub mają problemy z nadgarstkami wynikające np. ze specyfiki pracy (praca biurowa, przy komputerze).

Sztanga lekko łamana według trenerów i profesjonalistów jest bardziej uniwersalna. Z powodzeniem można wykorzystywać ją do bardziej różnorodnej pracy nad różnymi grupami mięśni. Świetnie sprawdza się szczególnie podczas trenowania przedramion i bicepsów. Jest opływowa i w kształcie miękkiej fali.

Gryf mocno łamany

Sztanga mocno łamana, czyli taka o mocnym wygięciu, według profesjonalistów jest bardzo wyspecjalizowana. Najlepiej nadaje się do ćwiczenia tricepsów. Nie ma jednak wskazania, kto i z jakiej sztangi powinien korzystać. Każda osoba, która chce rozwijać swoją przygodę z ćwiczeniami siłowymi, powinna wypróbować oba typy sztang na siłowni. Testując oba typy gryfów, z pewnością unikniesz tego, przed czym przestrzegają trenerzy – monotonii, a co za tym idzie, nudy podczas treningu.

Poznaj szczegóły naszej oferty i wybierz sztangę, która jest dla Ciebie najlepsza!

pixel