GRYFY DO ĆWICZEŃ

Ilość znalezionych towarów: 20

Gryfy i sztangi do ćwiczeń to niezbędne wyposażenie siłowni, ale również domowych przestrzeni treningowych. W zależności od ich kształtu oraz długości są one chętnie wykorzystywane do kształtowania różnych grup mięśniowych. Ramiona, grzbiet oraz klatka piersiowa to dopiero początek mięśni, które można wzmacniać z wykorzystaniem specjalistycznych sprzętów do ćwiczeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdziesz wiele rodzajów gryfów, które z łatwością dostosujesz do swoich potrzeb!

Gryfy i sztangi do ćwiczeń najwyższej jakości

Dostępne w naszej ofercie gryfy i sztangi do ćwiczeń występują w wielu wariantach. Wszystkie propozycje są jednak na tyle uniwersalne, że z łatwością dopasujesz do nich odpowiednie obciążenia. Doskonale wiemy, jak ważne są w tym przypadku solidne materiały. Dlatego nasze gryfy do ćwiczeń są wykonane z twardych i wytrzymałych surowców. Dzięki temu nawet bardzo duże, kulturystyczne obciążenia nie stanowią dla nas problemu. W sklepie Kelton znajdziesz też potrzebne zaciski i mocowania, które umożliwiają zamontowanie wybranego obciążenia, bez obaw o kontuzję. W naszej ofercie otrzymasz wszystko, co będzie Ci potrzebne do efektywnego, ale przede wszystkim bezpiecznego treningu.

Najpopularniejsze gryfy do ćwiczeń obejmują gryfy proste, które sprawdzają się podczas treningów na klatkę piersiową, nogi, pośladki oraz plecy. To doskonałe rozwiązanie, kiedy Twój zestaw treningowy składa się z martwego ciągu, podrzutów lub zarzutów. Innym rodzajem gryfów charakteryzujących się specjalnym wygięciem są gryfy łamane. Ich zastosowanie dedykowane jest zwłaszcza do ćwiczeń bicepsów i tricepsów. Jest to jednocześnie najlepsza propozycja dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z podnoszeniem ciężarów. Bez względu na swój wybór, nasze gryfy olimpijskie będą doskonałym elementem wyposażenia domowych, jak i profesjonalnych siłowni.

Gryfy do hantli

Dostępne w naszej ofercie gryfy do ćwiczeń mają różne rozmiary i masę. Na szczególną uwagę zasługują praktyczne, krótkie gryfy do hantli. Są one przystosowanie do wykonywania treningów na barki, tricepsy oraz bicepsy. Ich niewielkie rozmiary są na tyle wygodne podczas ćwiczeń, że są chętnie wybierane zarówno przez amatorów, jak i osoby zaawansowane. Krótkie gryfy do ćwiczeń uzupełnione o odpowiednie obciążenie pozwalają dopasować trening do własnych możliwości. Wraz ze zwiększaniem siły mięśniowej wybrane obciążenie można dowolnie modyfikować.

Gryfy do sztangi

Sztangi do ćwiczeń to podstawa podczas wykonywania martwego ciągu, który słynie ze swojej skuteczności. Zarówno gryfy proste, jak i łamane powinny się znaleźć na każdej profesjonalnej siłowni. Coraz częściej sprzęt tego typu znajduje również swoich zwolenników w przestrzeni domowej. Ze względu na swoją uniwersalność gryfy do sztangi umożliwiają rozwój wielu grup mięśniowych, dlatego warto mieć je we własnym wyposażeniu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupu gryfów do ćwiczeń!

pixel