Maszyny na wolny ciężar

Ilość znalezionych towarów: 26

Wykorzystanie treningów z wolnymi ciężarami wciąż cieszy się ogromną popularnością. Wynika to z wszechstronności tej aktywności sportowej, która umożliwia pracę nad mięśniami:

  • klatki piersiowej,
  • ramion,
  • grzbietu,
  • nóg.

W zależności od potrzeb, używając wolnych ciężarów, wykonasz zarówno ćwiczenia ogólnorozwojowe, jak i izolowane, w których praca skupia się nad wybranym obszarem. Dlatego też taka aktywność jest popularna wśród osób chcących osiągnąć różne cele. Skutecznym sposobem na wykonanie tych ćwiczeń jest wybór maszyny na wolny ciężar. Pozwala to na bezpieczny i efektywny trening. W naszej ofercie możesz znaleźć różnorodny sprzęt, który idealnie sprawdzi się w profesjonalnej i domowej siłowni. Dowiedz się, jakie są korzyści z wyboru maszyn na wolne ciężary.

Rodzaje maszyn na wolne ciężary – czym się charakteryzują?

Warto wiedzieć, że rodzaj maszyny na wolne ciężary powinien być odpowiednio dopasowany do potrzeb trenujących. Dzięki różnorodnej ofercie znajdziesz u nas:

Stojaki

To podstawowy sprzęt, którego nie może zabraknąć w żadnej siłowni. W zależności od potrzeb możesz wybrać zwykłe stojaki lub te z asekuracją. Te pierwsze nadadzą się do trenowania w obecności trenera, natomiast dodatkowe zabezpieczenie idealnie się sprawdzi dla osób ćwiczących samodzielnie. W zależności od preferencji możliwy jest wybór jednopoziomowego wyposażenia, jak i takiego, który pozwala na wiele poziomów regulacji wysokości.

Prasy i maszyny do przysiadów

Treningi na mięśnie nóg mogą być znacznie efektywniejsze dzięki zastosowaniu odpowiedniego obciążenia. Wykorzystanie specjalnych maszyn do przysiadów umożliwia przeprowadzenie bezpiecznych ćwiczeń – nawet z potężnymi ciężarami. To również świetny sposób na to, aby rozwijać swoje zdolności i wzmacniać mięśnie ud i łydek. Prasy i maszyny do przysiadów cieszą się ogromną popularnością na siłowni – zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn – gdyż pozwalają one wyrzeźbić określone partie ciała i rozbudować tkankę mięśniową.

Suwnice

Suwnica Smitha to idealny sprzęt do profesjonalnej siłowni. Taka maszyna na wolne ciężary powinna się charakteryzować wytrzymałą konstrukcją. Model dostępny w naszej ofercie może utrzymać obciążenie nawet do 800 kilogramów. Dzięki temu wykonasz na nich trening nawet na ciężarach o ekstremalnej wadze. Suwnica ma stabilną postawę, która zapewnia bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Produkt został skonstruowany w porozumieniu z profesorami Akademii Wychowania Fizycznego, dlatego jest to sprawdzony sprzęt. Wyposażenie go w prowadnice umożliwia wykonywanie płynnych i kontrolowanych ruchów sztangą. Zastosowanie takiej maszyny na wolne ciężary będzie dużym atutem na siłowni, dzięki temu więcej osób może zdecydować się na wykupienie karnetu.

Maszyny do wyciskania sztangi

Praca nad mięśniami klatki piersiowej często wymaga ćwiczeń z hantlami i sztangami. Świetnie w tej roli sprawdzi się dostępna w naszej ofercie potężna maszyna do wyciskania na klatkę i ramiona. Umożliwia ona trening w pozycji stojącej, który będzie odpowiedni zarówno dla osób zaawansowanych, jak i tych, dopiero zaczynających swoją przygodę z siłownią. W jej konstrukcji zastosowano profile o wymiarach 120 x 60 x 3 mm, dzięki czemu sprzęt jest trwały i dostosowany do użytku komercyjnego. Oparcie w maszynie na wolny ciężar jest wykonane z tapicerki o grubości 10 cm, co przekłada się na odpowiednie wsparcie podczas treningów.

To tylko kilka rodzajów maszyn na wolne ciężary, jakie zawiera nasza oferta. Znajdziesz także sprzęty dostosowane do ćwiczeń grzbietu czy wyizolowanych partii mięśni.

Profesjonalne maszyny na wolne ciężary

Produkty są nie tylko wykonane z solidnych materiałów, ale również charakteryzują się nowoczesnym designem. Dzięki temu siłownia może prezentować się stylowo i zachęcająco dla potencjalnych klientów. Zadbaj o profesjonalne i bezpieczne wyposażenie treningowe. W ten sposób podniesiesz prestiż swojego klubu fitness.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na profesjonalne maszyny na wolny ciężar.

pixel