Orbitreki

Ilość znalezionych towarów: 11

Orbitreki to podstawowe wyposażenie wielu siłowni. Pojawiają się one również w prywatnych domach. Jeśli chcesz poprawić swoją kondycję i sprawność mięśni, warto zainwestować w taki sprzęt. W naszym asortymencie znajdziesz orbitreki w wielu odsłonach, w tym także modele wyposażone w ciekawe udogodnienia.

Orbitreki dzielą się na kilka rodzajów. Wśród nich zdecydowanie najpopularniejsze są:

  • orbitreki magnetyczne,
  • orbitreki mechaniczne,
  • orbitreki powietrzne.

Działanie poszczególnych modeli różni się od siebie, zwłaszcza jeśli chodzi o ustawianie oporu. W niektórych wariantach zwiększa się ono wraz ze zmieniającą się prędkością. W innych to użytkownik musi manualnie ustawić odpowiednie obciążenie.

Orbitreki dostępne w naszym asortymencie spiszą się doskonale zarówno w przypadku użytku domowego, jak i komercyjnego. W zależności od tego, gdzie maja być wykorzystywane, obowiązuje inny czas gwarancji. To urządzenia bardzo wytrzymałe, dlatego mogą korzystać z nich także osoby borykające się z nadwagą.

Udogodnienia w orbitrekach z naszej oferty

Orbitreki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały wyposażone w szereg funkcji, które pozwalają na komfortowe korzystanie i skuteczne realizowanie postawionych celów. Wśród najważniejszych rozwiązań zastosowanych w takich produktach można wyróżnić:

  • poręcze z możliwością regulacji, pokryte miękką gąbką,
  • podesty minimalizujące ryzyko ześlizgnięcia stopy podczas ćwiczeń,
  • co najmniej kilka poziomów regulacji obciążenia,
  • komputer pokazujący prędkość, czas, dystans, a także spalone kalorie i puls,
  • kółka transportowe pozwalające na łatwe przestawianie sprzętu.

Orbitreki elektromagnetyczne i powietrzne z naszej oferty są niezwykle funkcjonalne. Pozwalają one na realizowanie aktywności fizycznej w pełni komfortowy i skuteczny sposób. Z jednego egzemplarza mogą korzystać osoby o różnym wzroście czy masie ciała. Wszystko ze względu na możliwość regulacji poszczególnych elementów całej maszyny. Orbitrek sprawdzi się doskonale zarówno podczas ćwiczeń aerobowych, jak i siłowych. Wszystko zależy od tego, jakie obciążenie wybierzesz.

Dostępne orbitreki zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. To produkty pozwalające na wygodne i w pełni bezpieczne korzystanie każdego dnia. Z tego powodu sprawdzają się one doskonale przede wszystkim w siłowniach. W takich miejscach eksploatacja maszyn jest znacznie intensywniejsza niż w prywatnych domach.

Oferujemy orbitreki w wielu odsłonach, odbiegające od siebie typem konstrukcji, kolorem czy wymiarami, a także wytrzymałością na nacisk ciała ćwiczącego.

Sensory mierzące puls

Niektóre orbitreki do domu z naszego asortymentu zostały wyposażone w specjalne sensory znajdujące się na uchwytach na ręce. Pozwalają one na mierzenie pulsu, co ma ogromne znaczenie podczas niektórych typów treningu. Wyniki wyświetlają się w przejrzysty sposób na ekranie umieszczonym w centralnej części maszyny. Dzięki temu można kontrolować tempo treningu i samodzielnie decydować, czy w trakcie aktywności będziesz wzmacniać mięśnie, czy poprawiać wydolność.

Informacje o tętnie można również zapisywać, co jest doskonałym wyborem w przypadku osób ściśle kontrolujących swoją aktywność i uzyskiwane postępy. Taka opcja jest dostępna w przypadku droższych, bardziej skomplikowanych maszyn.

Orbitreki, czyli sposób na skuteczny trening

Orbitreki to maszyny niezwykle łatwe w użytkowaniu. W przypadku tego urządzenia ciało porusza się w naturalnych płaszczyznach. To właśnie dlatego aktywność nie powoduje ryzyka nadmiernego obciążenia stawów. Korzystanie z orbitreka polega na wykonywaniu ruchów, które przypominają bieg, dodatkowo z użyciem rąk. Z tego powodu jest to ćwiczenie bardzo uniwersalne. Pozwala na zaangażowanie mięśni zarówno dolnych, jak i górnych partii ciała.

Orbitreki zostały wyposażone w różne poziomy obciążenia, dzięki czemu użytkownik może samodzielnie je regulować. To właśnie dlatego maszyny te są wykorzystywane także do realizowania treningów siłowych. Na najwyższych obciążeniach skutecznie budują one mięśnie rąk i nóg.

pixel