WYPOSAŻENIE SIŁOWNI

Ilość znalezionych towarów: 54

Profesjonalne wyposażenie siłowni obejmuje urządzenia, przy pomocy których można kształtować swoją sylwetkę. Jako sprawdzony producent wyposażenia do siłowni podpowiadamy, w jakie maszyny warto zainwestować, urządzając siłownię.

W ramach dużych, profesjonalnych siłowni najczęściej działają wydzielone strefy, np. fitness, wolnych ciężarów, funkcjonalna i maszyn (półwolnych, izotonicznych). Osoby, których celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, mogą skorzystać choćby z bieżni i rowerków treningowych. Użytkownicy, których interesuje budowa i wyrzeźbienie mięśni, najczęściej korzystają ze wspomnianej strefy wolnych ciężarów.

Wyposażenie siłowni musi zostać dostosowane do poszczególnych stref. Sprzęt Kelton jest projektowany i produkowany z myślą o różnych potrzebach osób aktywnych fizycznie. Szeroki wybór urządzeń i przyrządów do ćwiczeń dostępnych w naszym sklepie gwarantuje kompleksowe wyposażenie siłowni.

Wyposażenie siłowni – co powinno się wśród niego znaleźć

Wyposażenie siłowni obejmuje przyrządy do ćwiczeń, za pomocą których użytkownicy będą mogli przeprowadzić trening siłowy. Osoby budujące siłę i chcące wyrzeźbić sylwetkę często korzystają z ławeczek do ćwiczeń – prostych, skośnych i poziomych. Wykorzystując ławeczkę, możliwe jest efektywne wykonanie treningu m.in. klatki piersiowej, pleców, bicepsów i brzucha. Do podstawowego wyposażenia siłowni należy zaliczyć także drążki do ćwiczeń, które urozmaicają treningi górnych partii ciała.

Przyrządy do ćwiczeń – jak dobrać profesjonalne urządzenia na siłownię

Alternatywą dla samodzielnego kompletowania różnych sprzętów są gotowe zestawy do siłowni. W ich skład wchodzą różne przyrządy do ćwiczeń, np. ławka, stojaki wielofunkcyjne, wyciąg do ściany i modlitewnik. Wybór zestawu to gwarancja, że poszczególne elementy wchodzące w jego skład są kompatybilne, a wykonywanie poszczególnych ćwiczeń siłowych jest bezpieczne.

Wyposażenie siłowni – polecane produkty Kelton

Przyrządy do ćwiczeń renomowanej marki Kelton doskonale sprawdzą się w każdej siłowni – zarówno profesjonalnej, jak i domowej. Stabilna konstrukcja czy wyprofilowane zakończenia tapicerki powodują, że trening na sprzęcie Kelton jest przyjemny i efektywny jednocześnie.

Przy wyborze optymalnych przyrządów do ćwiczeń, chętnie pomogą Ci nasi pracownicy. Poznaj naszą aktualną ofertę sprzętów na siłownię! 

pixel