ŁAWKI SCOTTA

Ilość znalezionych towarów: 4

Ławki Scotta (modlitewniki) marki Kelton to sprzęt, który warto mieć na wyposażeniu siłowni zarówno profesjonalnej, jak i domowej. Jeżeli Twoim celem jest wyrzeźbienie bicepsów, to potrzebujesz właśnie odpowiedniej ławki Scotta.

Wybierając Ławkę Scotta, warto zwrócić uwagę na możliwość regulacji wysokości stojaków na sztangę i kąta pochylenia oparcia modlitewnika. Ważna jest wytrzymała konstrukcja, zastosowana tapicerka i ogumowanie haków stojaków. Od jakości wymienionych elementów zależy, czy sprzęt posłuży niezawodnie przez lata.

Dla uzyskania zaplanowanych rezultatów znaczenie ma także ergonomiczne oparcie rąk. Poprawia ono technikę wykonywanego ćwiczenia na ławce Scotta oraz całkowicie angażuje pracę mięśni ramion i przedramion. Dzięki temu szybko uzyskasz pożądane efekty.

Ławka Scotta – do jakich ćwiczeń służy?

Ławka Scotta to przyrząd umożliwiający wyrzeźbienie partii mięśni górnych – bicepsów, mięśni ramion i przedramion. Korzystając z tego urządzenia, możesz wykonać m.in. uginanie ramion ze sztangą na modlitewniku i uginanie ramion ze sztangą nachwytem na modlitewniku.

Dobrze dobrana ławka Scotta może stać się częścią atlasu kulturystycznego. Modlitewniki firmy Kelton mogą być montowane w atlasach. Korzystając z takiego urządzenia, będziesz mógł ćwiczyć również inne partie mięśniowe ciała.

Modlitewnik do ćwiczeń – dlaczego warto wybrać produkty Kelton?

Modlitewniki do ćwiczeń firmy Kelton to przede wszystkim gwarancja jakości. Każde urządzenie posiada wygodne siedzisko i oparcie pod ramiona, które ułatwia trening z hantlami bądź sztangą. Dzięki temu ćwiczenia są nie tylko bardzo wygodne, ale także bardzo efektywne.

W trosce o Twój komfort oferowane przez nas ławki Scotta zostały obszyte tapicerką. Urządzenia te charakteryzują się też dużą stabilnością oraz wytrzymałością na obciążenia, gwarantując tym samym bezpieczeństwo w czasie użytkowania oraz łatwą pracę z wolnymi ciężarami.

Zobacz naszą ofertę Ławek Scotta!

pixel