Profesjonalne atlasy na siłownię

Ilość znalezionych towarów: 10

Planujesz rozszerzyć ofertę w swoim klubie fitness lub zastanawiasz się nad profesjonalnym zaopatrzeniem do domowej siłowni? Nie zapomnij o specjalistycznym sprzęcie do treningów siłowych. W naszej ofercie znajdziesz zarówno gotowe atlasy do ćwiczeń, jak i wyciągi oraz bramki pozwalające na samodzielne stworzenie idealnej maszyny siłowej.

W zależności od tego, czy atlas ma być używany komercyjnie, czy prywatnie, znajdziesz u nas maszyny o wzmocnionych, grubych belkach, które wytrzymają pracę na dużych obciążeniach. Sprawdź, dlaczego atlas do ćwiczeń jest niezastąpiony w każdym rodzaju treningu!

Atlas do ćwiczeń – czym jest?

Maszyny siłowe są niezbędne do wielu rodzajów treningów – nie tylko przy budowaniu masy mięśniowej, ale również przy aktywności ogólnorozwojowej czy sprzyjającej redukcji tkanki tłuszczowej. Dużą popularnością cieszą się atlasy do ćwiczeń. To wielofunkcyjne sprzęty, które umożliwiają pracę nad rzeźbą różnych obszarów ciała, takich jak:

  • klatka piersiowa,
  • biceps,
  • plecy,
  • brzuch.

Możliwe jest używanie go zarówno do wykonywania ćwiczeń na masę, jak i w celu zrzucenia nadmiernych kilogramów. Atlas do ćwiczeń ma formę wyciągu, w którym możliwa jest regulacja obciążenia. Trening na nim odbywa się poprzez przyciąganie specjalnie zamontowanych uchwytów.

Atlas do ćwiczeń – dlaczego warto go wybrać do profesjonalnej siłowni?

Trudno sobie wyobrazić profesjonalną siłownię bez specjalistycznych maszyn siłowych. Dlatego atlasy do ćwiczeń są chętnie wybieranie przez właścicieli takich obiektów sportowych. Dlaczego? Oto kilka powodów.

Wielofunkcyjność, dzięki czemu chętnie na nich trenują różne osoby

Profesjonalny atlas do ćwiczeń to idealna maszyna zarówno dla tych, którzy chcą wyrzeźbić ciało, zadbać o formę, jak i dla kulturystów. W dużej mierze jest możliwe zastąpienie nią wielu innych sprzętów. Jest to odpowiednia forma aktywności dla każdego – niezależnie od poziomu zaawansowania trenującego – gdyż obciążenie w atlasie do ćwiczeń jest regulowane.

Wykonanie z wytrzymałych materiałów, przez co sprzęt posłuży dłużej

Wysokiej jakości maszyny przeznaczone do użytku profesjonalnego dostępne w naszej ofercie są wykonane w taki sposób, aby wytrzymać intensywne użytkowanie. Do produkcji atlasów wykorzystano stal i trwałe tworzywa sztuczne. Dzięki temu sprzęt pozostanie w dobrym stanie przez długi czas.

Możliwość rozbudowy, dzięki czemu możesz w łatwy sposób poszerzyć ofertę siłowni

Przy prowadzeniu profesjonalnej siłowni niezwykle ważne jest dbanie o to, by klienci mogli zaspokoić różne potrzeby treningowe. Dzięki zastosowaniu naszych maszyn do ćwiczeń łatwo je rozbudujesz i poszerzysz ofertę siłowni.

Profesjonalny atlas do ćwiczeń to korzystny wybór do każdej siłowni. Taki sprzęt jest uniwersany – pozwala na wykonywanie treningów oddziałujących na różne partie ciała.

Atlas do ćwiczeń w domowej siłowni – czy warto?

Śmiało można stwierdzić, że regularnie trenujący dzielą się na dwa typy: tych, którzy uwielbiają chodzić do siłowni, oraz tych osiągających najlepsze rezultaty w prywatnym otoczeniu. Jeśli należysz do tej drugiej grupy i szukasz odpowiedniej maszyny siłowej, to atlas do ćwiczeń będzie idealny dla Ciebie. W naszej ofercie znajdziesz maszyny do użytku domowego, które mają specjalnie wzmacniane profile, dzięki czemu trening jest bezpieczny. Warto również pamiętać, że wybór takiego sprzętu ułatwia ćwiczenie i pomaga wyeliminować błędy w postawie, przez co nawet osoby początkujące mogą z niego korzystać. W zależności od swoich preferencji możliwy jest wybór atlasów do ćwiczeń z wyciągami:

  • stacjonarnymi,
  • przytwierdzanymi do ściany lub sufitu.

Dzięki takiej ofercie możliwe jest dopasowanie sprzętu nawet do niewielkich domowych siłowni. W ten sposób każdy może znaleźć idealny sprzęt dla siebie. Do tego w miarę, jak Twoje treningi będą ewoluowały, możliwe jest rozbudowanie maszyny, tak by wciąż odpowiadała Twoim potrzebom.

Zapraszamy do złożenia zamówienia na profesjonalny atlas do ćwiczeń!

pixel