Bramy do ćwiczeń na siłownię

Ilość znalezionych towarów: 3

Brama treningowa to profesjonalne i wszechstronne urządzenie do ćwiczeń. Zazwyczaj tego rodzaju przyrządy można spotkać na siłowni lub w klubie fitness. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić bramę do własnej, domowej siłowni. Brama do ćwiczeń umożliwia wykonywanie wielu ćwiczeń samodzielnie, bez asekuracji drugiej osoby. Zazwyczaj składa się z co najmniej jednego wyciągu oraz drążka.

Brama do ćwiczeń jest bardzo lubianym przyrządem treningowym. Pozwala na trening prawie każdej partii mięśni. Bez problemu przeprowadzisz na niej pełny, intensywny trening całego ciała. Wszystko to sprawia, że brama jest podstawowym przyrządem na siłowni, który bardzo urozmaica treningi.

Brama do ćwiczeń – jakie ćwiczenia można na niej wykonywać

Ćwiczeń, które można robić na bramie, jest wiele. Oto kilka przykładowych pozycji:

  • krzyżowanie linek wyciągu,

  • podciąganie na drążku,

  • unoszenie nóg w zwisie,

  • skłony boczne i skłony tułowia z linką wyciągu klęcząc,

  • uginanie ramion podchwytem stojąc z rączką wyciągu,

  • prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej w podporze,

  • unoszenie ramion bokiem w górę w opadzie tułowia z linkami wyciągu.

To jeszcze nie wszystkie ćwiczenia, które możesz wykonać na bramie do ćwiczeń. Kombinacji jest wiele. Możesz również opracować własny plan ćwiczeń na tym wszechstronnym urządzeniu. A jeśli jesteś fanem sprzętu siłowego, doskonale wzmocnisz swoje mięśnie.

Brama crossfit – urządzenie wielofunkcyjne

Brama crossfit to jedno z najczęściej używanych urządzeń na siłowni. Pozwala na wykonywanie wielu ćwiczeń, rozwijanie różnych partii mięśni oraz rozbudowę masy mięśniowej. Jest urządzeniem szczególnie przydatnym dla osób, które trenują zgodnie z programem crossfit. Wszechstronność bramy treningowej sprawia, że mogą na niej ćwiczyć początkujący i osoby na wyższym poziomie zaawansowania. 

Sprawdź naszą ofertę i wybierz sprzęt treningowy z górnej półki!

pixel