STOJAKI Z ASEKURACJĄ

Ilość znalezionych towarów: 6

Trudno sobie wyobrazić siłownię – zarówno profesjonalną, jak i domową – bez stojaków do sztangi z asekuracją. Takie wyposażenie pozwala na efektywne treningi z wolnymi ciężarami i zapewnia ich bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdziesz modele stojaków:

  • klasycznych z asekuracją,
  • ramowych,
  • w formie klatek.

Zazwyczaj wybierane są wraz z profesjonalną ławką do ćwiczeń, gdyż taki zestaw umożliwia przeprowadzenie różnorodnych treningów ze sztangą. Stojaki z asekuracją są idealne do wykonywania ćwiczeń na następujące partie ciała:

  • ramiona,
  • klatka piersiowa,
  • nogi,
  • grzbiet.

Taki sprzęt jest niezbędny, jeśli chcesz zapewnić różnorodne możliwości treningowe w Twojej siłowni. Dowiedz się, jakie rodzaje stojaków pod sztangę z asekuracją możesz wybrać.

Dlaczego warto wybrać profesjonalne stojaki pod sztangę z asekuracją?

Na rynku można znaleźć zarówno stojaki z asekuracją, jak i bez. Czym się takie sprzęty różnią? Otóż te drugie służą głównie do ekspozycji i przechowywania sztang lub hantli. Oczywiście możliwe jest wykonanie również treningu, jednak dla bezpieczeństwa powinna asystować przy nim druga osoba. Dla osób, które samodzielnie ćwiczą, lepszym rozwiązaniem będzie postawienie na stojaki pod sztangę z asekuracją, gdyż zwiększają one bezpieczeństwo podczas użytkowania. Dlatego warto w nie zainwestować zarówno przy wyposażaniu profesjonalnej, jak i domowej siłowni.

Jaki rodzaj stojaków z asekuracją jest najlepszy?

W zależności od potrzeb możliwy jest wybór następujących modeli stojaków z asekuracją:

Klasyczny

W naszej ofercie znajdziesz produkty jednopoziomowe, ale również takie, które są wyposażone w trzy belki, dzięki czemu mogą spełniać wiele funkcji. Każdy z modeli ma wbudowaną regulację wysokości. Produkty są wykonane z wytrzymałych materiałów, przez co treningi na nich są bezpieczne. Pozwalają na szeroki zakres wykorzystania, gdyż ich konstrukcja jest odporna nawet na obciążenie o masie 600 kilogramów. Za pomocą takiego sprzętu możliwe jest wykonanie treningu w formie wyciskania sztangi, jak i przysiadów z nią.

Ramowe

Ich konstrukcja pozwala nawet na 6 rozstawów. Ogromnym atutem ramowego stojaka z asekuracją jest uniwersalne dopasowanie do gryfu sztangi. W ten sposób nie trzeba wymieniać ich w przypadku zakupu nowego sprzętu do siłowni. Korzystanie z nich jest niezwykle bezpieczne, gdyż wszystkie ostre krawędzie są zabezpieczone specjalnymi zaślepkami. Solidna konstrukcja stojaka umożliwia obciążenie nawet do 500 kilogramów.

Klatki treningowe z asekuracją

To sprzęt, który idealnie sprawdzi się w profesjonalnych oraz domowych siłowniach. Decydując się na wybór jednego z oferowanych przez nas modeli klatki treningowej z asekuracją, można uzyskać wyposażenie z 14- lub 36-stopniową regulacją wysokości. To idealny sposób na zwiększenie funkcjonalności każdej siłowni. Sprzęt charakteryzuje się masywną i stabilną konstrukcją, dzięki czemu świetnie sprawdzą się przy treningach z hantlami oraz ze sztangami.

W zależności od potrzeb wybierz idealne stojaki pod sztangę z asekuracją dla siebie. Przy profesjonalnym wyposażeniu siłowni warto zainwestować w kilka modeli – dzięki temu klienci będą mogli swobodnie z nich skorzystać, nawet przy większej liczbie osób trenujących siłowo. Takie działanie pozwoli na zwiększenie atrakcyjności oferty Twojej firmy.

Sprawdzone stojaki z asekuracją do Twojej siłowni

Jednym z najważniejszych aspektów podczas wyboru wyposażenia do siłowni jest bezpieczeństwo sprzętu. Należy brać pod uwagę nie tylko wytrzymałość, ale i konstrukcję. W przypadku ćwiczeń z obciążeniami może wystąpić ryzyko kontuzji lub urazów. Dlatego najlepiej wybrać sprawdzony sprzęt, który był przetestowany przez specjalistów. Produkty dostępne w naszej ofercie są zatwierdzone przez profesorów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Dzięki temu masz gwarancję, że wybrane stojaki pod sztangę z asekuracją będą skutecznym i bezpiecznym wyposażeniem do siłowni.

Zapraszamy do zamówienia profesjonalnych stojaków z asekuracją!

pixel