Ławki pod sztangę

Ilość znalezionych towarów: 13

Ławki do ćwiczeń bez stojaków marki Kelton są idealnymi urządzeniami dla osób ćwiczących samodzielnie w domowym zaciszu, jak również w profesjonalnych siłowniach. Ławeczki bez stojaków Kelton to produkty charakteryzujące się dużą stabilnością oraz odpornością na przeciążenia. Zapewniają przez to bezpieczeństwo oraz ergonomię w czasie nawet najbardziej wymagających ćwiczeń siłowych. Ławki wolnostojące naszej firmy oferują szeroki zakres możliwości poprzez zróżnicowane regulacje, dzięki czemu z powodzeniem będziemy mogli wyrzeźbić mięśnie klatki piersiowej czy ramion.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz ławki pod sztangę od sprawdzonego i zaufanego producenta. W naszej ofercie znajdziesz również inne niezbędne sprzęty do ćwiczeń, które pozwolą Ci się skupić na wszystkich grupach mięśni. Bezpieczny sprzęt do ćwiczeń to podstawa rozwijania siły mięśniowej, dlatego zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty.

Ławka pod sztangę – zakres ćwiczeń

Profesjonalna ławka pod sztangę to ważny element wyposażenia siłowni. Dzięki niej możesz komfortowo i bezpiecznie wykonywać ćwiczenia na klatkę piersiową i ramiona. Podnoszenie ciężarów to ćwiczenie szczególnie obciążające mięśnie i stawy. Aby maksymalnie zmniejszyć to obciążenie, podczas treningu przydaje się sprawdzona ławka pod sztangę. Wykonywanie ćwiczeń w pozycji siedzącej umożliwia skierowanie siły na najważniejsze grupy mięśni – bicepsy lub tricepsy. Dzięki temu szybko zauważysz pierwsze efekty treningów.

Dodatkowo ławka pod sztangę powinna być dopasowana do wzrostu ćwiczącego. Dlatego w swojej ofercie przygotowaliśmy ławki pod sztangę z regulacją siedziska i oparcia. Wszystkie nasze produkty są wykonane z wytrzymałych, metalowych elementów, które są odporne na duże obciążenia.

Ławki pod sztangę – poznaj naszą ofertę!

Dostępne w naszym sklepie ławki pod sztangę to zróżnicowane modele o interesującej funkcjonalności, dzięki czemu z łatwością znajdziesz u nas sprzęt dopasowany do swoich potrzeb. Wśród najchętniej wybieranych produktów znajduje się:

  • Ławka rzymska – idealna do efektywnego ćwiczenia mięśni brzucha,

  • Ławka Scotta – niezbędna do wyrzeźbienia mięśni ramion, bicepsów oraz przedramion.

Poznaj naszą ofertę, gdzie znajdziesz profesjonalny sprzęt do siłowni i klubów fitness, jak i do domowego kącika do ćwiczeń.

pixel