DRĄŻKI DO ĆWICZEŃ

Ilość znalezionych towarów: 20

Drążek do ćwiczeń to podstawowy sprzęt, który umożliwia ćwiczenia rozmaitych partii mięśniowych. Choć niepozorny, stanowi niezbędnik dla każdego klubu fitness, siłowni, sal ćwiczeń i innych obiektów świadczących usługi sportowe. Drążek do ćwiczeń jest również sprzętem, który może być używany w domowych siłowniach – zarówno samodzielne modele, jak i te, będące dodatkiem do innych sprzętów siłowych. Zobacz, jakie sprzęty dostępne są w kategorii drążków do ćwiczeń i stwórz siłownię, która zaoferuje kompleksowe możliwości w zakresie ćwiczeń siłowych!

Drążek do ćwiczeń – profesjonalne modele w Kelton

Jednym z podstawowych drążków do ćwiczeń jest drążek do podciągania się, dzięki któremu wzmacnia się mięśnie rąk, brzucha oraz pleców. Taki drążek musi być jednak niezwykle solidny i wytrzymały – w końcu musi on utrzymać ciężar ludzkiego ciała. W naszym asortymencie dostępne są profesjonalne i bezpieczne drążki do podciągania się, do zamontowania na każdej siłowni i w domu.

Dostępne drążki do ćwiczeń to między innymi: drążek do sufitu, drążki montowane do ściany, drążek na ramce, drążek trójkąt, drążki na jedną lub dwie ręce lub krótkie i długie drążki. Każdy więc znajdzie taki sprzęt, który najlepiej wpasuje się w jego własne potrzeby. To jednak nie koniec możliwości. Możesz też zaopatrzyć się w stacjonarną poręcz – posiadamy kilka modeli do wyboru. Jeszcze inną opcją jest drabinka do ławki skośnej, która pozwala na trening mięśni brzucha pod 5 różnymi kątami. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz prowadnice do montażu na ścianie, na których zamontować można wiele sprzętów do ćwiczeń. Drążki do ćwiczeń to także dodatkowe akcesoria do innych sprzętów, takich jak atlasy czy maszyny do treningu siłowego. 

Wszystkie oferowane przez nas produkty to wysokiej jakości sprzęt, który nie tylko pozwala na sprawne i skuteczne ćwiczenia, których celem jest rozwój tkanki mięśniowej. To także bezpieczny, atestowany, specjalnie opracowany sprzęt, który nie stanowi żadnego zagrożenia dla użytkowników. Jest to niezwykle ważna kwestia, zarówno jeśli chodzi o dopuszczanie drążków do komercyjnego użytku, jak i montowanie ich w domowej siłowni.

Poznaj naszą ofertę!

pixel