Wyciągi na siłownię

Ilość znalezionych towarów: 6

W zależności do celów trenującego można wyróżnić ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz izolowane, które pozwalają na pracę nad określoną partią ciała. Przy tych drugich pożyteczne okażą się wyciągi na siłownię. W naszej ofercie znajdziesz:

  • wyciągi górne,
  • wyciągi dolne,
  • maszyny na mięśnie pleców,
  • kompletne wieże treningowe,
  • akcesoria.

W ten sposób możliwe jest stworzenie siłowni wyposażonej w różnorodne maszyny, dzięki czemu Twoi klienci mogą realizować treningi różnych obszarów ciała. Warto pamiętać, że możliwość skorzystania z nowoczesnych sprzętów często jest brana pod uwagę przy zakupie karnetów. Dowiedz się, jakie wyciągi do ćwiczeń wybrać do swojej siłowni.

Wyciąg górny i dolny – do czego służą?

Ze względu na to, że ćwicząc na wyciągu, można pracować nad wyizolowaną partią ciała, wyróżnia się dwa podstawowe rodzaje tych maszyn:

Wyciąg górny

To sprzęt do treningów siłowych, dzięki któremu jest możliwe wyrzeźbienie i rozbudowanie mięśni grzbietu, ramion i tricepsa. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które mają solidną, wzmocnioną budowę, zapewniającą pełne bezpieczeństwo dla trenujących. Co więcej, wyciąg górny do ćwiczeń jest wyposażony w system szybkiej zmiany obciążenia, dzięki czemu nie ma potrzeby przerywania aktywności, gdyż zwiększyć lub zmniejszyć ciężary możesz z poziomu siedziska. Zastosowanie takiej funkcji wpływa na lepszy komfort użytkowania. Ogromną zaletą produktu jest możliwość dodawania obciążenia, gdyż był on testowany na pracy z ciężarami nawet o masie 500 kg. Wyciąg do ćwiczeń w naszej ofercie jest wyposażony także w siedzisko ze specjalnie wyprofilowaną tapicerką, która jest nie tylko wygodna, ale również wymusza odpowiednią pozycję ciała.

Wyciąg dolny

Jeśli zależy Ci na rozbudowaniu mięśni grzbietu, to świetnie sprawdzi się trening na wyciągu dolnym. Możliwe jest wykonywanie na nim ruchów przypominających wiosłowanie. Wpływają one na rzeźbę oraz rozbudowę tkanki mięśniowej w tym obszarze. Produkt jest wyposażony w mocne, chromowane podpory pod stopy oraz specjalnie wyprofilowane siedzisko. Takie elementy pomagają w przyjęciu prawidłowej postawy przy ćwiczeniu grzbietu, przez co możliwe jest ograniczenie ryzyka doznania kontuzji.

Zarówno wyciągi górne, jak i dolne dostępne w naszej ofercie zostały przetestowane i zatwierdzone przez profesorów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Decydując się na takie maszyny, masz pewność, że wybierasz wyposażenie siłowni o najwyższej jakości.

Osobny wyciąg do ćwiczeń czy wieża na siłownię?

W naszej ofercie oprócz odrębnych wyciągów do ćwiczeń znajdziesz także profesjonalną wieżę treningową. Dzięki specjalistycznej konstrukcji zapewnia ona możliwość do trenowania mięśni:

  • klatki piersiowej,
  • grzbietu,
  • ramion, bicepsa i tricepsa,
  • brzucha.

W zależności od planu treningowego wykonasz na niej podciąganie, skłony, wiosłowanie czy ćwiczenia związane z prostowaniem lub uginaniem ramion. To sprzęt, który zapewnia uniwersalne możliwości rzeźby i pracy nad tkanką mięśniową. Wybór wieży treningowej łączy w sobie zalety zarówno wyciągu górnego do ćwiczeń, jak i dolnego. Wśród korzyści zdecydowania się na taką maszynę można wymienić:

Bezpieczeństwo trenujących, dzięki profesjonalnemu sprzętowi

Podczas każdego treningu najważniejsze jest bezpieczeństwo, zwłaszcza gdy w grę wchodzą ćwiczenia z obciążeniem. Dlatego istotne jest to, aby wybierać sprawdzone sprzęty. Budowa wieży pozwala na wykorzystanie ciężarów o masie nawet do 800 kilogramów.

Możliwość osiągnięcia świetnych rezultatów treningowych, gdyż przełożenie ciężaru wynosi 1:1

Często można usłyszeć opinię wśród trenujących, że maszyny siłowe nie są tak efektywne jak ćwiczenia z wolnymi ciężarami. Na szczęście w przypadku wyboru takiego sprzętu nie trzeba się o to obawiać, gdyż przełożenie obciążenia wynosi 1:1. Innymi słowy, praca będzie wykonana dokładnie na takim obciążeniu, jaki wybierze dana osoba.

Nowoczesny wygląd siłowni, dzięki świetnemu designowi

Wygląd siłowni również ma wpływ na jej popularność wśród klientów. Dlatego sprzęty w naszej ofercie są nie tylko wytrzymałe i funkcjonalne, ale również prezentują się nowocześnie.

Wyposaż swoją siłownię w najlepszy sprzęt, który pozwoli na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów. Zapraszamy do zamówienia wyciągów na siłownie lub kompletnych wież treningowych!

pixel