HANTLE

Ilość znalezionych towarów: 7

Hantle są podstawowym akcesorium wykorzystywanym podczas wielu ćwiczeń. W naszym asortymencie znajdziesz takie produkty w wielu odsłonach. Pozwala to na dopasowanie ich wagi do aktualnego stopnia zaawansowania i innych potrzeb danego użytkownika. Oferujemy hantle do ćwiczeń o masie nawet 40 kg. Najmniejsze z nich ważą zaledwie 2,5 kg.

W naszym asortymencie znajdziesz hantle do ćwiczeń w wielu odsłonach. To nie tylko klasyczne modele trzymane jedną ręką, lecz także kettlebells, sztangi proste i sztangi łamane. Każdy z tych akcesoriów spisuje się podczas konkretnych ćwiczeń. To produkty niezwykle wytrzymałe, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu mogą być one wykorzystywane przez długie lata, bez obawy o ich uszkodzenie.

Funkcjonalne hantle idealne do ćwiczeń

W naszym sklepie internetowym znajdziesz hantle, które cechują się przede wszystkim funkcjonalnością. To produkty pozwalające na dostosowanie do potrzeb i umiejętności danego użytkownika. Wśród nich pojawiają się m.in. hantle regulowane. Pozwalają one na zmienianie masy bez konieczności kupowania osobnych akcesoriów. Oferujemy też całe zestawy produktów, dzięki czemu będziesz mógł modyfikować obciążenie w zależności od aktualnie wykonywanego ćwiczenia czy swoich wciąż poprawiających się możliwości.

Większość produktów dostępnych w naszym sklepie to hantle ogumowane. Zastosowanie tworzywa sztucznego sprawia, że są one znacznie przyjemniejsze w dotyku i ułatwiają bezpieczne chwycenie. Gumę użyto zarówno w przypadku standardowych hantli, jak i kettlebells.

Do stworzenia dostępnych hantli wykorzystano materiały, które pozwalają na ich wygodne użytkowanie. Mowa tu m.in. o zastosowaniu trwałej stali, odpornej na uszkodzenia mechaniczne i eksploatację. Materiał ten został przygotowany w taki sposób, by nie ulegał on działaniu korozji. Nasze hantle można z łatwością trzymać w dłoni. Natomiast jeśli chodzi o kettlebells, sprawdzają się one także w trakcie ćwiczeń wymagających chwycenia ich dwoma rękoma.

Gdzie sprawdzą się nasze hantle?

Hantle dostępne w naszym asortymencie sprawdzą się doskonale zarówno w przypadku osób początkujących, jak i tych znacznie bardziej zaawansowanych. Stanowią one również podstawowe wyposażenie wielu siłowni. Modele ogumowane są idealnym wyborem w przypadku treningów crossfitowych. Hantle spisują się doskonale wszędzie tam, gdzie użytkownikowi zależy na poprawieniu sprawności mięśni. Mogą korzystać z nich nawet osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem.

pixel