Poręcze do ćwiczeń

Ilość znalezionych towarów: 3

W naszym asortymencie znajdziesz poręcze do ćwiczeń, pozwalające przede wszystkim na rozwijanie mięśni ramion. To produkty różniące się od siebie pod wieloma względami. Mowa tu przede wszystkim o liczbie drążków oraz szerokości całej konstrukcji. Wśród dostępnych produktów tego typu znajdziesz m.in.:

  • stacjonarną poręcz do DIP’ów,
  • stacjonarną poręcz klatkę,
  • stacjonarną poręcz prostą.

Poszczególne produkty różnią się od siebie przede wszystkim konstrukcją. Niektóre z nich zostały bowiem wyposażone w dodatkowe uchwyty do podciągania. Znaczenie ma też wysokość poręcz, a co za tym idzie – ćwiczenia, z myślą o których zostały stworzone. Wiele z nich można dostosować do wzrostu osoby ćwiczącej.

Uniwersalne poręcze do ćwiczeń

Poręcze do ćwiczeń to produkty niezwykle uniwersalne. Pozwalają one na wykonywanie pompek, unoszenie nóg w zwisie itd. Są jednocześnie bardzo lekkie w porównaniu z wieloma innymi sprzętami znajdującymi się w siłowniach. Dzięki temu możliwe jest ich bezproblemowe przenoszenie i stosowanie wszędzie tam, gdzie chcesz. To idealny wybór zarówno na profesjonalne siłownie, jak i te domowe, w których ważne, by urządzenia pełniły co najmniej kilka funkcji. Jedna poręcz do ćwiczeń może bowiem zastąpić nawet kilka urządzeń.

Poręcze do ćwiczeń z możliwością modyfikacji

Metalowe poręcze do ćwiczeń pozwalają na dostosowanie do własnych preferencji. Mowa tu przede wszystkim o liczbie zastosowanych drążków. Do niektórych ćwiczeń konieczne jest dołożenie kolejnej poprzeczki, podczas gdy przy innych byłaby ona poważną przeszkodą.

Dostępne poręcze do ćwiczeń pozwalają na bezproblemowe modyfikowanie bez konieczności użycia dużej siły. Jednocześnie zachowują one pełną stabilność, pomimo wykręcanych drążków. W naszym asortymencie znajdziesz różne modele takich produktów, dlatego z łatwością dopasujesz odpowiedni do swoich potrzeb – zarówno w przypadku zastosowania amatorskiego, jak i na profesjonalnych siłowniach.

Wygoda ćwiczeń

Poręcze stacjonarne do ćwiczeń z naszego sklepu zostały wykonane tak, by możliwe było korzystanie z nich w pełni wygodny sposób. Mowa tu m.in. o materiale zastosowanym do wykonania drążka i ewentualnych uchwytów. Pozwala on na łatwe chwycenie dłońmi i zapobiega ich zsuwaniu się. Produkty tego typu zostały przetestowane przez profesorów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. To osoby, które wiedzą, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia, dzięki czemu możesz mieć pewność, że dostępne poręcze zapewniają pełną funkcjonalność i bezpieczeństwo.

pixel