Ławki profesjonalne

Ilość znalezionych towarów: 10

W każdej siłowni muszą znaleźć się sprzęty, które pozwalają na wykonywanie bardziej zaawansowanych ćwiczeń. To urządzenia niezwykle funkcjonalne, pozwalające na dostosowanie dokładnego ułożenia do preferencji osoby ćwiczącej. W naszym asortymencie znajdziesz różne profesjonalne ławki do wyciskania. To produkty stworzone z myślą o osobach, które uczęszczają na siłownię już od kilku lat.

Oferujemy szeroki wybór ławek profesjonalnych dla prawdziwych miłośników siłowni. Wśród nich znajdują się m.in. takie modele jak:

  • ławka do wyciskania,
  • ławka do treningu mięśni grzbietu,
  • ławka rzymska,
  • ławka do trójboju siłowego,
  • ławka do wyciskania siedząc,
  • ławka płaska.

Oprócz tego oferujemy niektóre warianty ławek z możliwością samodzielnej regulacji przez ćwiczącego. To produkty o odmiennych wymiarach i kształtach. Wiele z nich zostało wyposażonych również w specjalne podesty asekuracyjne, zamontowane m.in. nad głową ćwiczącego. Dzięki temu zapewniają one znacznie większe bezpieczeństwo, a także pozwalają na dźwiganie ciężarów w odpowiedni sposób.

Funkcjonalne ławki do ćwiczeń w wersji profesjonalnej

Profesjonalna ławka do wyciskania powinna być wyposażona w szereg rozwiązań, które wpływają na jej funkcjonalność. Mowa tu m.in. o specjalnych profilach pozwalających na samodzielne dostosowywanie nachylenia do potrzeb danego użytkownika. Wiele ćwiczeń na ławkach można bowiem wykonywać w pozycji siedzącej lub półsiedzącej.

Nasze ławki zostały wyposażone również w grubą, wygodną tapicerkę. Wypełniono ją specjalną pianką, która sprawia, że podczas podnoszenia się ćwiczący nie odczuwa dyskomfortu. Takie rozwiązanie pozwala na kontynuowanie treningu przez dłuższy czas. Tapicerkę pokryto materiałem odpornym na działanie wilgoci, w tym także potu. Dzięki temu można bez problemu utrzymać ją w czystości – także na siłowniach, które każdego dnia odwiedzają setki osób.

Możliwość regulacji

Ważne, by profesjonalna ławka treningowa pozwalała na dopasowanie swojego położenia do potrzeb danej osoby. Nasze produkty zostały wyposażone w specjalne stopnie, dzięki którym istnieje opcja regulowania kąta nachylenia danej płaszczyzny. Użytkownik może również dopasować położenie ewentualnych blokad nóg i innych elementów do swoich potrzeb. Wpływa to zarówno na komfort, jak i bezpieczeństwo ćwiczeń.

Każda profesjonalna ławka do wyciskania różni się od pozostałych pod względem liczby stopni do regulacji. Na ogół są to jednak urządzenia bardzo uniwersalne, pozwalające na wykonywanie wielu ćwiczeń przez osoby o różnym wzroście.

Projekt zatwierdzony przez specjalistów

Każda ławka do ćwiczeń profesjonalna została przetestowana przez osoby, które dysponują wiedzą praktyczną i teoretyczną w zakresie wykonywania ćwiczeń siłowych. Są to m.in. profesorowie z Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Przy ich pomocy powstały sprzęty, które pozwalają na bezpieczne i skuteczne ćwiczenie.

Ławki zostały poddane testom, które miały za zadanie sprawdzić ich odporność na nacisk. Większość z takich sprzętów z powodzeniem znosi ciężar nawet 800 kilogramów. Oznacza to, że profesjonalne ławki można wykorzystać m.in. do ćwiczeń z obciążeniem, np. w postaci sztangi. To doskonałe rozwiązanie m.in. dla kulturystów, których masa ciała jest znaczna, a podnoszone przez nich ciężary potrafią znacznie obciążyć konstrukcję profesjonalnej ławki do ćwiczeń.

Stylowe ławki profesjonalne do siłowni

W nowoczesnych siłowniach ogromne znaczenie ma wygląd całej aranżacji. Powinna być ona dopasowana do oczekiwań współczesnych klientów. Z tego powodu tak ważne jest postawienie na wyposażenie, które zapewnia dużą wytrzymałość, a jednocześnie prezentuje się profesjonalnie. Wszystkie ławki dostępne w naszym asortymencie zostały utrzymane w spójnym designie. Wpływa na to m.in. zastosowanie ciemnej, stalowej konstrukcji oraz czerwonej tapicerki. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą stworzyć estetyczne i spójne wyposażenie danej siłowni. Ogólny wygląd konkretnego miejsca może w dużej mierze wpływać na to, ile osób postanowi wykupić karnet.

pixel