Gryfy łamane

Ilość znalezionych towarów: 3

Na siłowni konieczne jest zastosowanie wielu akcesoriów, które pozwolą na wykonanie kompletnego treningu siłowego. Wśród nich można wyróżnić m.in. gryfy łamane. Pozwalają one na wzmocnienie siły, a także rozbudowanie mięśni i poprawienie ogólnej wydolności organizmu. Gryfy z naszej oferty sprawdzają się doskonale podczas ćwiczeń na:

  • barki,
  • plecy,
  • mięśnie czworoboczne,
  • przedramiona,
  • bicepsy.

W naszym asortymencie znajdziesz gryf łamany w wielu odsłonach. Poszczególne produkty różnią się od siebie m.in. długością. To wyroby niezwykle wytrzymałe, pozwalające na utrzymanie ciężaru wynoszącego nawet ponad 100 kg. Umożliwiają one swobodne zmienianie obciążeń, dostosowując je do aktualnie prowadzonego treningu. To wyroby wyposażone w rozwiązania, które sprawiają, że korzystanie z nich jest nie tylko wygodne, lecz także bezpieczne i skuteczne.

Wysokiej jakości gryfy łamane

Gryfy łamane, zwłaszcza jeśli mają być one wykorzystywane na profesjonalnych siłowniach, powinny być odpowiednio wytrzymałe. Każdego dnia są one narażone na duże obciążenia. Z tego powodu produkty dostępne w naszym asortymencie zostały wykonane z wysokiej jakości stali. Oprócz tego ich część chwytna jest ryflowana. Zapobiega to ślizganiu się metalowego elementu w dłoni.

Gryfy łamane z naszego asortymentu zostały również zabezpieczone warstwą chromu. Sprawia to, że mogą być one wykorzystywane przez długi czas bez obawy o pojawienie się korozji. Na końcach znajdują się także specjalne zaciski. Dzięki nim nałożone obciążenia nie suwają się po metalowej rurce, a więc nie stanowią zagrożenia dla osoby ćwiczącej.

W konstrukcji gryfów z naszego asortymentu zastosowano również rozwiązania, które pozwalają na jeszcze łatwiejsze zmienianie obciążenia. Mowa tu przede wszystkim o gwintowaniu końcówek metalowego elementu. Dzięki temu możliwe jest nałożenie na niego obciążeń w zaledwie kilka sekund. Następnie wystarczy zablokować je z wykorzystaniem specjalnej nakrętki blokującej, która znajduje się w zestawie.

Gdzie sprawdzi się łamany gryf?

Łamany gryf jest doskonałym wyborem zarówno na profesjonalne siłownie, jak i dla amatorów aktywności fizycznej, którzy chcą poprawiać sprawność swoich mięśni w domowych warunkach. Produkty z naszego asortymentu cechują się dużą wytrzymałością, dlatego sprawdzą się doskonale wszędzie tam, gdzie są one mocno eksploatowane. Są doskonałym wyborem także w połączeniu z ławeczkami. Oferujemy szeroki wybór takich produktów, dlatego każdy miłośnik wyciskania bez problemu znajdzie coś dla siebie.

pixel