Bieżnie elektryczne

Ilość znalezionych towarów: 16

Bieżnia jest niezwykle ważnym elementem wyposażenia każdej siłowni. Bez niej niemożliwe okazuje się wykonanie większości treningów aerobowych. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bieżnie elektryczne w wielu odsłonach. Pozwalają one na bezpieczne korzystanie, dostosowując parametry treningu do własnych potrzeb.

Oferujemy bieżnie elektryczne w wielu odsłonach. Wśród nich pojawiają się m.in. modele składane. Pozwalają one na wygodne korzystanie także w prywatnych domach, gdzie często nie ma wystarczająco dużo miejsca, by możliwe było ustawienie sprzętu do ćwiczeń na stałe. Bieżnia elektryczna składana to sprzęt niezwykle funkcjonalny, idealny także do małych przestrzeni.

Bezpieczny i wygodny trening

Każda bieżnia elektryczna z naszego asortymentu została wykonana w taki sposób, by zapewnić jak najbezpieczniejszy, a zarazem najwygodniejszy trening. Z tego powodu poszczególne modele zostały wyposażone m.in. w system amortyzacji z żelu krzemionkowego. Pozwala on na zachowanie lekkości i sprężystości biegu, co przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo kolan.

W dostępnych bieżniach elektrycznych zastosowano także elementy pozwalające na dopasowanie parametrów treningu do potrzeb danego użytkownika. Na specjalnym panelu można zobaczyć informacje na temat:

  • kąta nachylenia,
  • dystansu,
  • pulsu,
  • kalorii,
  • prędkości,
  • czasu ćwiczeń.

Bieżnia elektryczna domowa często jest wyposażana również w dodatkowy sensor, pozwalający na mierzenie pulsu. Ciekawym wyborem są też modele z wejściem USB, dzięki któremu do urządzenia można podpiąć słuchawki czy nawet ładować telefon.

W naszym asortymencie znajdziesz też bieżnie elektryczne z możliwością złożenia poręczy. Dzięki temu transportowanie i przechowywanie sprzęt do ćwiczeń staje się jeszcze łatwiejsze. Poszczególne modele bieżni składają się w nieco inny sposób, jednak zwykle wystarczy tylko zwolnić jedną blokadę, by możliwe było zmniejszenie gabarytów urządzenia.

Bieżnie elektryczne idealne na siłownię i do domu

Bieżnie elektryczne dostępne w naszym asortymencie sprawdzą się doskonale zarówno w domu, jak i na siłowni. Mogą być one doskonałym pomysłem m.in. na rozgrzewkę. Sprawdzają się świetnie także w sytuacji, gdy Twoim celem jest poprawienie wydolności organizmu, bez nadmiernego budowania masy mięśniowej. Wybierając odpowiedni model, warto jednak skupić się na tym, czy został on stworzony z myślą o użytku komercyjnym. Znaczenie ma bowiem jego żywotność. Egzemplarze stosowane w siłowniach powinny być bowiem bardziej odporne na eksploatację.

pixel