Jak skonfigurować?

2015-11-01

Jak to działa?

Specjalnie dla Ciebie, we współpracy ze specjalistami z kadry AWF w Krakowie, stworzyliśmy konfigurator siłowni Kelton, który przyśpieszy i ułatwi Ci znalezienie Twojego nowego sprzętu. Przygotowaliśmy ikony podzielone na kategorie, takie rozwiązanie zaoszczędzi Twój czas i ułatwią Ci przeszukanie naszej rozbudowanej oferty domowych siłowni.

Wejdź na kategorie ZESTAWY/KOMPLETNE SIŁOWNIE i wybierz sprzęt dla siebie!

Rodzaj treningu:

W tej kategorii siłownie projektowaliśmy koncentrując się na tych trzech podstawowych rodzajach treningów:

  • na masę
  • na siłę
  • na rzeźbę i definicję

Będziesz mógł wybrać odpowiadającą Ci konfigurację ikon, dzięki czemu przeglądniesz tylko te siłownie, na których zrobisz konkretny rodzaj treningu.

Doświadczenie:

W tej kategorii siłownie projektowaliśmy z myślą o:
  • rozpoczynających przygodę z bodybuildingiem
  • doświadczonych kulturystach
  • weteranach kulturystyki :)
To w jakiej roli się widzisz zależy wyłącznie od Ciebie. A może wybierzesz dział, w którym chcesz się widzieć docelowo? Pozwoli Ci to w przyszłości kompleksowo trenować na sprzęcie, do którego się przyzwyczaiłeś od pierwszych lat, a nie ograniczy rodzajów treningów.

Ilość ćwiczących:

Często tak bywa że domową siłkę urządza się samemu lub w kilka osób tak zwaną "osiedlówkę". W tej kategorii siłownie pogrupowaliśmy pod kątem ilość osób które mogą trenować jednocześnie. Nie znaczy to jednak, że jak siłownia jest dedykowana np. dla jednej osoby, to nie będziesz mógł na niej ćwiczyć z kumplem.

Wystarczy, że trenujecie na zmianę, co jest bardzo często spotykane i gwarantuje bezpieczny oraz efektywny trening ze względu na wymuszone powtórzenia, których trenując sam nie zrobisz.

Wybór należy do Ciebie, my podając Ci propozycję chcemy ułatwić Ci decyzję.

Powierzchnia siłowni:

Każdy zapalony kulturysta znajdzie chociaż kilka metrów kwadratowych na ustawienie sprzętu. Chcemy ułatwić Ci życie i podzieliśmy siłownie w zależności od powierzchni jaką możesz na nią przeznaczyć.

Każdy zaczyna od kilku metrów kwadratowych a po latach możliwe, że będzie trenował we własnym klubie fitness. Wszystko zależy od Twojej konsekwentnej pracy i motywacji do treningu.

Waga siłowni:

W ostatniej kategorii podzieliliśmy siłownie według ich całkowitej wagi. W niektórych przypadkach jest to waga samego sprzętu w pozostałych sprzętu+obciążenia. Zaczynaj treningi zawsze od mniejszych obciążeń sukcesywnie je zwiększając.

Dlatego też warto wyposażyć się w siłownię z zapasem ciężaru, żebyś bez problemu mógł pokonywać kolejne sztangi i pobijać rekordy.

Wybierz najlepszy zestaw dla siebie z serii KELTON HOME lub KELTON HEAVY!
pixel