Orbitreki

Ilość znalezionych towarów: 1

Orbitrek to wszechstronny przyrząd treningowy. Pozwala na trenowanie prawie całego ciała. Ćwicząc na orbitreku trenujesz mięśnie nóg, ramion, brzucha i grzbietu. Właśnie dlatego orbitreki są tak lubiane i chętnie wybierane. Dzięki nim można spalić niepotrzebne kalorie lub efektywnie trenować swoje mięśnie.

Orbitrek – świetna alternatywa dla bieżni

Orbitrek jest doskonałą alternatywą dla bieżni. Tak samo, jak bieżnia skutecznie pozwala spalać kilogramy. Jest też urządzeniem, które pozwala trenować inne partie mięśni. Trening na orbitreku jest bardziej urozmaicony od treningu na bieżni i łagodniejszy dla stawów. Dlatego poleca się go seniorom.

Na trening na orbitreku składają się czynności wykonywane na bieżni, stepperach i rowerku. Dzięki temu trening przynosi wiele korzyści. Oferuje lepszą kondycję, spalone kalorie, wytrenowane mięśnie oraz dobre samopoczucie. Właśnie z tego powodu orbitrek jest świetną alternatywą dla bieżni.

Sprawdź również nasze bieżnie elektryczne i magnetyczne. Trenuj intensywnie z naszym sprzętem!

Orbitrek magnetyczny a elektromagnetyczny – co wybrać?

Jaka jest różnica pomiędzy orbitrekiem magnetycznym a elektromagnetycznym?

Orbitrek magnetyczny jest wyposażony w magnetyczny system hamowania. Dzięki temu jest cichy, a jego regulacja jest bardziej precyzyjna od najprostszych modeli orbitreków wyposażonych w pasek klinowy.

Z kolei orbitrek elektromagnetyczny jest bardziej zaawansowanym urządzeniem. Za hamowanie w nim odpowiada silnik elektryczny. Również jest cichy. Poziom oporu sterowany jest przy pomocy panelu. Sprawia to, że ten orbitrek jest najbardziej precyzyjny i dokładniejszy przy wyborze parametrów treningowych.

Warto podkreślić, że orbitrek elektromagnetyczny kierowany jest do bardziej wymagających użytkowników. Z kolei orbitrek magnetyczny lepiej sprawdza się w przypadku początkujących. Dlatego wybierając orbitrek, zwróć uwagę na swoje potrzeby. Jeśli są one duże to z pewnością orbitrek elektromagnetyczny będzie lepszym wyborem.

Rower eliptyczny – treningowy przyjaciel w domu i na siłowni

Pośród rowerów stacjonarnych rower eliptyczny jest urządzeniem, które najlepiej nadaje się do intensywnych treningów mięśni. Krok na orbitreku eliptycznym jest wydłużony, podobnie jak na nartach biegowych. Dzięki temu trening na eliptyku kierowany jest do osób nastawionych na mocny i męczący trening. Jest to sprzęt, który nadaje się do trenowania w domu i na siłowni.

Trening na orbitreku – efektywny dla osób chcących schudnąć

Podsumowując, orbitreki to urządzenia, dzięki którym możesz trenować większość swoich mięśni bez nadmiernego obciążania stawów. Ich wszechstronność jest ogromną zaletą. Pozwala na bardzo szybkie i efektywne spalanie tkanki tłuszczowej. Wybierając orbitrek, stawiasz na niezawodność i rewelacyjne efekty treningowe w krótkim czasie. Jeśli właśnie tego szukasz to sprawdź naszą ofertę!

pixel