Oto idealna propozycja dla użytkowników szukających konstrukcji do ciężkich zastosowań. Wysokiej klasy Regał Heavy doskonale sprawdzi się przy znacznych obciążeniach – każda z jego półek gwarantuje udźwig do 400 kg. Ta potężna instalacja może być używana jako pojedynczy obiekt, ale można także połączyć ją w dłuższy szereg lub przytwierdzić do ściany, w zależności od aktualnych potrzeb. Otwory montażowe zostały wykonane z myślą o komforcie kupującego.

Regał Heavy wyprodukowano z materiałów gwarantujących satysfakcjonującą wytrzymałość – zarówno blacha stalowa, jak i mocna płyta MDF wspaniale sprawdza się w swojej roli. Dodatkowo, produkt wyróżnia się estetycznym designem, dzięki czemu można go zastosować jako ekspozycyjne stanowisko. Regał Heavy bardzo często jest wykorzystywany w sklepach motoryzacyjnych, magazynach budowlanych czy różnego rodzaju hurtowniach. Z jego pomocą można składować najcięższe towary – wytrzymałość modelu jest gwarantowana także dzięki wspornikom i poprzeczkom wzmacniającym.

W regałach serii HEAVY pod każdą z półek natrafimy na dwie poprzeczki wzmacniające, które w połączeniu z przetłaczaną blachą o grubości 0,8 mm przyczyniają się do tego, że każda z półek wytrzyma aż 400kg obciążenia. Regały HEAVY to asortyment dla naprawdę wymagających osób.

Półki regałów HEAVY mocowane są do nóg za pomocą śrub. Takie rozwiązanie sprawia, że nawet jeden, regał jest w 100% stabilny. Jeżeli nie posiadasz możliwości przykręcenia regału do ściany lub połączenia kilku z nich w szereg, z wielu przyczyn powinieneś zdecydować się na regał skręcany.

Nogi regałów Heavy łączone są za pomocą 4 śrub. Skręcany system montażu nóg zapewnia regałowi odczuwalnie większą sztywność oraz stabilność niż propozycja zaciskowa.

W regałach HEAVY jako wypełnienie półki zastosowaliśmy estetyczną i bardzo trwałą płytę MDF. Materiał ten jest materiałem ekologicznym, bezpiecznym dla człowieka i przyjaznym dla środowiska. Powierzchnia płyty jest zaskakująco gładka, co wyróżnia ją od mniej wytrzymałych płyt wiórowych. Klasa higieny E1.

Dodatkowe otwory montażowe rozmieszczone są po dwóch stronach kątownika co można zobaczyć na całej długości nogi. Otwory na tylnej ściance spełniają się w funkcji przytwierdzania regału do ściany, zaś boczne otwory wykorzystasz do połączenia kilku regałów ze sobą, co jeszcze bardziej zwiększy ich stabilność.

Instrukcja bezpieczeństwa: | |