RECENZJA | Siłownia Hermod I

2016-02-28
Rozważasz zakup sprzętu kulturystycznego? Nie wiesz jaką markę wybrać? Koniecznie przeczytaj tą recenzję!!!

?Zamówienie

W ciągu kilku godzin po złożeniu zamówienia telefonicznie skontaktowała się ze mną Pani z obsługi klienta celem potwierdzenia przyjęcia zamówienia i poinformowania, że paczka będzie wysłana następnego dnia. Kolejnego dnia rano, tuż przed wysłaniem paczki skontaktowałem się z firmą Kelton z prośbą o dodanie do zamówienia pasa skórzanego, co zostało zrealizowane bez najmniejszego problemu i bez zwiększenia kosztów przesyłki.

Paczki dotarły dzień po ich wysłaniu. Wszystko było odpowiednio zapakowane, a elementy tapicerowane odpowiednio zabezpieczone przed ewentualnym uszkodzeniem w transporcie.

Sprzęt

Złożenie wszystkiego zajęło mi jakieś pół godziny. Konstrukcja jest dosyć prosta ale w przypadku ławki sprawę ułatwiłby prosty schemacik dołączony do urządzenia ? tak czy inaczej, posiłkując się zdjęciem ze strony złożyłem całość bez problemów.

Sprzęt jest naprawdę masywny i ciężki, przez co stabilny przy większych obciążeniach. W rzeczywistości wygląda solidniej niż na zdjęciach i sprawia wrażenie droższego niż faktycznie jest (fajnie dobrana kolorystyka).

Ławka jest wygodna, ma dużą możliwość regulacji i jest stabilna przy każdym ustawieniu. Duży plus za to, że w razie czego możną ją złożyć i zajmuje wtedy mniej więcej tyle miejsca co deska do prasowania. Profile, z których jest wykonana wyglądają naprawdę solidnie.

Stojak na gryf jest sztywny i na tyle ciężki, że przypadkowe trącenie go gryfem przy odkładaniu nie powoduje przesunięcia. Uchwyty minimalnie przesuwają się przód/tył przy maksymalnym wysunięciu ale to akurat ?uroda? tego typu konstrukcji. Nie wpływa to na stabilność konstrukcji, która jest taka sama przy obciążeniu 20kg jak przy ponad 100kg. Bardzo dobrym rozwiązaniem są gumowe osłonki na same uchwyty. Dzięki nim gryf odkłada się bardzo miękko co robi dużą różnice w szczególności przy odkładaniu dużego ciężaru z karku po robieniu przysiadów.

Podsumowując ? jest bardzo zadowolony z obsługi jak i z dostarczonych produktów. Z pewnością nie jest to mój ostatni zakup w firmie Kelton.?


pixel